Striptýz.net
  • Banner2
  • Banner4
  • Banner3
  • Banner1
  • Banner5
  • Banner6

Show

Ladies party

Všem dámám určitě dobře známá a oblíbená podíváná. Jedná se o asi dvou hodinové vystoupení několika profesionálních striptérů doplněné moderátorem a soutěži. Přístup na toto párty mají pouze ženy, kterým tak nic nebrání rozjet zábavu naplno.

Show v limuzíně

Potřebujete luxusní odvoz nabo se jen tak projet noční Prahou? Objednejte si limuzínu ( 7 osob ) nebo větší Hummer ( 13 osob ) , chlazené šampaňské a naše dívky, které Vám cestu zpříjemní erotickými doteky, striptýzem, autoerotikou, lesbi show a jiným vystoupením. Určitě budete středem pozornosti.

Striptýz na Vltavě

Velmi oblíbenou romantickou projížďku parníkem po Vltavě můžete doplnit nejen dobrým rautem, ale také okořenit špetkou erotiky. Vybrané slečny Vám předvedou dámský striptýz, autoerotiku, lesbi show i jiná vystoupení. Celou atmosféru můžou doplnit kostýmem námořnice.

XXL Strip

Myslíte si, že jste již viděli opravdu všechno? Opak je pravdou! Tato dáma se jmenuje Sugar a ukáže Vám, že nějaké to kilo navíc není žádná překážka na rozjetí pořádné taneční show. Na vlastní oči spatříte odhalené " 140 kilo živé váhy ".

Show s hadem

Přemýšlíte, jaké vystoupení vybrat? Striptýz jste již viděli mnohokrát. Zkuste naši slečnu s hadem Sharah. Celé show včetně kostýmu, hudby i břišního tance je naladěno do orientu. Svléká se pouze slečna, ne had. Ten vytváří zcela mimořádnou atmosféru. Toto vystoupení lze přizpůsobit také do decentnější společnosti, kdy slečna zůstane po celou show oblečena v kostýmu, nebo sundá pouze " vršek ".

Bodypainting

Bodypainting, neboli malování na tělo je zajímavou podívanou. kdy malíř zdobí většinou ženské tělo. Dívka může být dle Vašeho výběru nahoře bez, nebo úplně nahá. Další možností této show je, že sami účastníci akce mohou na dívku malovat. Doporučení naší agentury je dívku pomalovat například logem Vaší firmy a využít jako hostesku na firemním večírku. Tato nádherná "živá reklama" jistě zaujme každého návštěvníka akce.

Barmanské show

Barmanské show je atraktivní podívaná na podnikové a společenské akce, kde striptýz a nahota slečen není tím pravým. Můžete nejprve spatřit šikovnost barmanů a potom již ochutnávat Váš oblíbený nápoj, který Vám s radostí a dovedností namíchají.