PÁNSKÝ STRIPTÝZ

Dámy určitě potěší profesionální pánský kontaktní striptýz. Velmi oblíben je právě na rozlučky se svobodou, kde určitě důkladně rozproudí celou společnost a dotyčná dáma bude mít milou vzpomínku. Naši striptéři za Vámi rádi přijedou ukázat svá těla a taneční show. Nevadí zda slavíte v restauraci, baru, firmě nebo doma. Také u mužů můžete vybrat kostým a domluvit celý průběh vystoupení.

Americký striptýz je vhodný tam, kde by úplná nahota nebyla vhodná. Rozdíl mezi pánským kontaktním striptýzem je v tom, že striptér zůstává na konci svého vystoupení v tangách nabo boxerkách.

Lady´s party je určeno pro větší publikum. Jde o zhruba dvou hodinové show více striptérů včetně moderátora a soutěží. Přístup na něj mají pouze ženy a tak nic nebrání v tom, pořádně se odvázat.

Pánský striptýz trvá asi 15 - 20 minut.

modeling
NÁŠ CÍL

Naším heslem je Vaše spokojenost. Vždy klademe důraz na profesionální, individuální a milý přístup k Vám. Jsme z Prahy, ale rádi za Vámi kamkoliv přijedeme. Věříme, že Vás naše nabídka zaujala a těšíme se na spolupráci s Vámi. S přáním hezké zábavy Váš striptýz.net.

06
11
Připravili jsme pro vás nové stránky. Můžete si pohodlně a přehledně vybrat to, co hledáte.
06
11
Stále hledáme nové tváře agentury. V případě, že vás nabídka práce zaujala, budeme se těšit na váš kontakt.
facebook